Mesto Žilina – Šport a iné športové aktivity

Šport, škol. športová liga, športové aktivity

sep

05

Mozolani Classic 2: Medzinárodná súťaž v kulturistike!


Mozolani The Fitness Authority sa rozhodol usporiadať druhý ročník Medzinárodnej pohárovej súťaže v kulturistike mužov a fitness bikiny žien Mozolani Classic 2.

Súťaž Mozolani Classic 2 sa bude konať v sobotu 20. októbra 2012 v Športovej hale na Rosinskej ceste v Žiline o 15,30 h. Termín stanovený dva týždne pred Majstrovstvami sveta v kulturistike zaručuje vysokú účasť a dobrú pripravenosť všetkých súťažiacich. Príďte aj vy povzbudiť svojich favoritov.

Na súťažnom pódiu sa predstavia okrem iných aj štvornásobný majster sveta v kulturistike Igor Kočiš, úradujúci majster sveta Rasťo Solár, majster Európy Marián Čambal, majster Európy Peter Kokoška, víťaz svetových hier Juraj Vrábel, ale aj a ďalší, ktorí budú bojovať o účasť na novembrových majstrovstvách sveta v kulturistike v Equádore.

Diváci sa môžu tešiť na bohatý sprievodný program, ktorého súčasťou bude aj vyhlásenie výsledkov tohtoročnej celoslovenskej chudnúcej súťaže Zmenáreň do formy 2012, exhibičné vystúpenie športovca svetového formátu Viktor Martineza, profesionálneho kulturistu žijúceho v USA.

Tohtoročný Mozlani Classic 2 prinesie ľuďom kultúrno-športový zážitok svetového formátu. Diváci budú mať možnosť spoznať celosvetovo známe osobnosti športového showbiznisu, zúčastniť sa seminárov s hosťom podujatia Victorom Martinezom, ale aj vyhrať zaujímavé ceny v tombole.

Vstupenky na toto jedinečné podujatie si môžete zakúpiť v sieti Ticketportal. Každá vstupenka je zlosovateľná a je s ňou možné uplatniť zľavu 20 % pri nákupe oblečenia UNCS. Viac o programe a tiež sprievodných podujatiach vám prinesieme už čoskoro.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.