Mesto Žilina – Šport a iné športové aktivity

Šport, škol. športová liga, športové aktivity

O súťaži – Štramanda & Modrofúz

  • No Comments

Účelom súťaže Štramanda a Modrofúz je podpora mestskej cyklistiky ako alternatívneho druhu dopravy v meste Žilina. Zároveň je to podpora módy ako súčasť cyklistiky.

Vyhlasovateľom a organizátorom súťaže je mesto Žilina v spolupráci s OZ MULICA

Súťaž je rozdelená do dvoch kategórii:

  • najelegantnejšia cyklistka/cyklista
  • najvtipnejšia fotografia cyklistu/cyklistky

 

Najelegantnejšia cyklistka/cyklista

V tejto kategórii ide o eleganciu na bicykli. Dámy a páni na bicykli, ktorí svojou eleganciou vzbudzuje pozornosť okolia a zároveň dokazujú, že aj na bicykli môže vyzerať človek elegantne a atraktívne.

Prihlásiť sa do súťaže je možné prostredníctvom vyplneného elektronického formulára. Na základe internetového hlasovania prvých 10 súťažiacich s najvyšším počtom získaných hlasov postúpi na záverečné vyhodnotenie, kde sa vyhlásia výsledky a ocenia súťažiaci.

Hlasovanie bude verejné a priebežné výsledky zverejnené. 24 hodín pred ukončením hlasovania sa priebežné výsledky skryjú v záujme zvýšenia napätia pred ukončením hlasovania.

 

Najvtipnejší cyklista/cyklistka

V tejto kategórii ide o vtipnú fotografiu cyklistu alebo cyklistky. Dámy a páni, ktorí sa ocitli vo vtipnej situácii, alebo zažili úsmevný moment s bicyklom a majú to zachytené na fotografii sa môžu do súťaže zapojiť.

Prihlásiť sa do súťaže je možné prostredníctvom vyplneného elektronického formulára. Víťaz bude určený na základe elektronického hlasovania verejnosti a súťažiaci, ktorý získal najvyšší počet hlasov sa stane víťazom tejto kategórie. Víťaz bude ocenený počas záverečného vyhodnotenia súťaže.

 

Registrácia súťažiacich trvá do 11. 9. 2015, hlasovanie až do 20. 9. 2015.

Vyhodnotenie súťaže sa uskutoční na Mariánskom námestí v Žiline dňa 22. 9. 2015 po skončení Jesennej cyklojazdy za účasti hudobnej skupiny.

Súťaž je súčasťou kampane Európskeho týždňa mobility 2015.

» PRIHLÁSIŤ SA DO SÚŤAŽE «

 

Stramanda-Modrofuz_A3

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.