Prihlásení účastníci – Polmaratón | VB2013
- No Comments
Meno a priezvisko Vek Klub resp. Mesto
Ivo Požár 76 Žilina
Vlastimil Martinát 36 BS Popov
Martin Lazar 29 Žilina
Andrej Lalinský 30 Huráá Žilina
Andrej Ponechal 36 STOP krimi
Anton Backo 44 Žilina
Barbora Grísová 19 Triatlon team Nereus Žilina
Ivan Beňo 37 Kysucké Nové Mesto
Miroslav Kovalík 38 Strene
Ivan Bielik 37 Spordiag
Ľudovít Beliansky 42 Lehota pod Vtáčnikom
Branislav Bielečka 20 Žilina
Branislav Karafa 24 Vysoké Tatry
Marek Ostrochovský 28 Súľov
Rastislav Cibulka 48 Prievidza
Dano Pokorný 29 CK Stonoha
Danuše Škrdová 48 MK Seitl Ostrava
Pavol Durdík 58 BS Tatran Turany
Dušan Michalec 39 Tesco running team
František Rusnák 32 Triatlon Team Nereus Žilina
Peter Fiabáne 50 KPŠ Nereus Žilina
František Kučák 29 KKM Čadca
Štefan Hudec 34 Radoľa
Jakub Hýbl 21 Žilina
Ivona Barčíková 17 Varín
Alexandra Bulejčíková 16 Žilina
Ján Bulejčík 23 Triatlon team Nereus Žilina
Ján Rybár 37 ŠK Konská
Ján Bucha 57 KKM Čadca
Jaroslav Cibík 38 Dubnica nad Váhom
Jozef Comorek 35 Žilina
Juraj Grajcar 38 Martin
Janka Koledová Žideková 53 MK Rajec
Zdenko Koleda 42 MK Rajec
Jozef Straňanek 38 MK Rajec
Ján Slivka 56 KKM Čadca
Jiří Jelínek 38 Valachiarun.cz
Tomáš Jurkovič 30 Triatlon Team Nereus Žilina
Kateřina Nepovimová 40 Čeladná
Juraj Káčer 23 Triatlon team Nereus Žilina
Peter Kasman 23 MK Rajec
Katarína Bielečková 28 Žilina
Michal Kolena 29 ŠKP KBL Martin
Pavol Koštan 51 Triatlon Team Nereus Žilina
František Kráľ 47 Žilina
Marián Magdolen Žilina
Ladislav Heglas 34 Žilina
Linda Beniačová 35 Žilina
Tomáš Loveček 35 Žilina
Ľubomír Rus 41 Nováky
Ľuboš Káčer 26 Born to run
Lukáš Harant 23 Žilina
Marián Pták 43 Kolkársky klub Tatran Sučany
Martin Jas 37 Považská Bystricam
Martim Loziniak 35 Prievidza
Marián Bugloš 38 KBBS Turčianske Teplice
Matej Fabšík 28 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Michal Štubňa 54 Triatlon Team Nereus Žilina
Michal Kašjak 36 Vrútky
Michal Sim 40 Lietava
Milan Haba 43 AC Malacky
Milan Jasenka 59 Žilina
Marcel Milo 24 TNV racing
Miriam Mikolková 15 Jaseňové
Miroslav Hrin 49 Žilina
Milan Lukáč 17 CyS Žilina
Ladislav Kniha 16 CyS Žilina
Michal Bušfy 17 CyS Žilina
Pavol Bušík 16 CyS Žilina
Tomáš Person 15 CyS Žilina
Matúš Štoček 14 CyS Žilina
Adrián Blaško 14 CyS Žilina
Pavol Hartiník 15 CyS Žilina
Matej Vyšňa 25 CyS Žilina
Marián Jurík 28 Žilina
Vladimír Devečka 56 Montáž CS Žilina
Peter Moravčík 20 Žilina-Trnové
Michal Mrvečka 24 Martin
Viliam Mrvečka 52 Teplička nad Váhom
Katarína Kramárová 35 Bytča
Rudolf Pado 44 Liptovský Mikuláš
Pavol Polonec 34 RCM Martin
Pavol Tomčík 29 Liptovský Mikuláš
Patrik Sebestian 41 5.p.S.U.Žilina
Pavol Mizera 35 KKM CADCA
Pavol Sivák 32 Triatlon team Nereus Žilina
Vladimír Pawlus 35 Hory Kysúc
Vladimír Kačerík 57 MKŠS Kysucké Nové Mesto
Ľuboš Papánek 48 MKP Źilina
Peter Hrivnák 36 Martin
Peter Oravec 43 Žilina
Peter Piják 28 Nesluša
Peter Pasztor Martin
Ján Piala 21 MK Rajec
Peter Novák 53 BS Tatran Turany
Peter Potočný 35 Trenčín
Roman Duda 41 Martin
Radoslav Vrbenský 29 Liptovský Mikuláš
Rastislav Bodajla 34 Vinné
Jaroslav Minarčin 35 Radoľa
Róbert Gireth 30 Triatlon team Nereus Žilina
Richard Sňahničan 20 Teplička nad Váhom
Robert Kowalski 45 SBD Energetyk Rybnik. Rybnik
Róbert Kulla 26 Kysuckí hromili
Jozef Kulla 26 Kysuckí hromili
František Smák 43 Žilina
Matej Moravčík 21 Stráňavy
Erika Belianska 14 Štaivnik
Stanislav Beliansky 49 Štiavnik
Ivo Haničinec 46 BS Slopné
Silvia Kozánková 32 Bystrička
Peter Sirota 44 Liptovský Mikuláš
Ján Skorčík 43 Dynamo Turzovka
Tomáš Slanička 27 Žilina
Martin Krutošík 39 Kotešová
Jozef Slota 39 MK Rajec
Soňa Vnenčáková Triatlon team Trnava
Štefan Svik 36 Žilina
Mária Stanovičová 33 Partizánske
Štefan Gašo 27 S.A.G. Žilina
Sylvia Sebestian 36 5.p.S.U. Žilina
Tomáš Majer 21 Žilina
Tomáš Michalec 24 Tesco running team
Barbora Tavačová 20 Žilina
Ľuboš Thomka 32 ŠKP KBL Martin
Timotej Židuljak 15 CyS Žilina
Tomáš Buček 22 Žilina
Tomáš Pukaj 29 Cyklopozitív klub Žilina
Peter Tomašovič 28 Žilina
Jozef Spiska 63 Prievidza
Veronika Otrubová 24 Triatlon Team Nereus Žilina
Ľubomír Kučák 39 Čadca
Zuzana Chalabalová 40 Košice
Lenka Wágnerová 41 MK Seitl Ostrava
Jozef Ištok 55 AK Baník Prievidza