Prihlásení účastníci – Stredná trať | VB2014
- No Comments
Priezvisko Meno Vek Klub resp. Mesto
Adamove Katarína 47 Žabka Čadca
Alexander Šimon 43 ŽKV Žilina
Babišová Janka 39 Belá
Babjak Peter 28 Žilina
Babuljak Michal 40 Los Colapsiňos
Balošák Vladimír 54 Stará Bystrica
Balošáková Anna 53 Stará Bystrica
Barčiaková Martina 30 Žilina
Bačinský Michal 19 Dolná Tižina
Bednar Martin 56 KMB Žilina
Behárková Zuzana 24 Endurance Žilina
Benko Jakub 23 MKŠS AK Kysucké Nové Mesto
Benčová Ivana 36 CyS Žilina
Benčová Juliana 11 CyS Žilina
Bielečková Katarína 29 Žilina
Bielik Peter 41 Žilina
Bielik Pavol 40 Žilina
Bila Lenka 23 Dubnica nad Váhom
Blaško Michal 27 Žilina
Blažek Marek 29 Žilina
Bláhová Klára 34 Martin
Bobáň Václav 31 Aňo - Run 4 Fun
Bolo Jakub 23 Teplička nad Váhom
Brehovský Mário 19 AŠK Slávia Trnava
Bujalková Eva 29 Beh večernou Žilinou
Bulej Peter 39 Triatlon Team Nereus Zilina
Bulejčíková Alexandra 17 Triatlon Team Nereus Žilina
Burger Karol 41 Ženský beh Žilina
Buček Branko 35 Žilina
Bárdy Patrik 41 Los Colapsiños
Bíla Dušana 48 Žilina
Bíla Andrea 22 Žilina
Cervená Janka 29 Žilina
Chladecký Rastislav 36 Žilina
Chmuliková Veronika 20 Źilina
Chmuliková Mária 22 Žilina
Chovanová Daniela 30 Turie
Chromek Roman 44 Žilina
Chupek Jakub 15 UMB Banská Bystrica
Chupek Jozef 43 Rajecké Teplice
Cišečká Miriama 11 CyS Žilina
Comorek Miloš 34 Žilina
Czanová Katarína 15 CyS Žilina
Czán Matúš 14 CyS Žilina
Danaj Marián 44 Žilina
Daubner Jozef 77 Horný Turček
Daubrava Jaroslav 37 Žilina
Daubravová Zuzana 33 Žilina
Demko Viktor 33 Bratislava
Dlhopolčeková Mária 48 Kotrčiná Lúčka
Dolinajová Katarína 26 Žilina
Dolníková Veronika 19 Turie
Dostálek Jakub 24 Baywatch
Drlička Miroslav 42 MK Rajec
Drlička Lukáš 14 MK Rajec
Drozd Roman 37 Dubnica nad Váhom
Dukát Daniel 12 CyS Žilina
Dungel Peter 36 Teplička nad Váhom
Dungel Tomáš 26 Teplička nad Váhom
Dungelová Silvia 36 Zumba Nedzeda
Durec Erik 26 Hasiči Jaseňové
Durec Lukáš 24 Plevník
Durina Anton 36 Referee Team Žilina
Durďík Pavol 59 BS Tatran Turany
Fabián Marek 23 Žilina
Faglicová Nikola 20 Ružomberok
Fiabáne Michal 26 Nereus Žilina
Fogádová Katarína 37 Žilina
Fuček Ján 49 Cyklopozitív Žilina
Fuček Michal 24 Divina racing team
Gabriš Andrej 34 Žilina
Gabčík Juraj 11 CyS Žilina
Galandák Oliver 28 Trenčín
Gamboš Peter 36 Žilina
Gambošová Jana 33 Žilina
Gatial Ivan 40 Pruské
Gavlák Michal 36 Los Colapsiňos
Gazdík Róbert 36 KIA Slovakia - Žilina
Gaňa Ján 39 Žilina
Gašpierik Miloš 35 Žilina
Gašpieriková Martina 37 Žilina
Gerát René 40 Žilina
Gerátová Anna 40 Žilina
Gireth Andrea 31 Mario Team
Grajcar Juraj 38 Martin
Grofčík Lukáš 26 Kysuckí horomili, Čadca
Grísová Barbora 21 Beh večernou Žilinou
Haderka Eduard 36 Žilina
Hartiník Miroslav 45 MK Rajec
Heldes Adrián 39 Žilina
Heldes Adrián 17 Žilina
Heldesová Ivana 39 Žilina
Heldesová Natália 18 Žilina
Hirnerová Jana 32 Ženský beh Žilina
Hlinica Marek 38 Žilina
Hluzák Róbert 39 Čadca
Hodás Drahomír 37 CyS Žilina
Hodás Jakub 13 CyS Žilina
Hodásová Zuzana 35 CyS Žilina
Hoferica Viliam 39 Tučniaky Źilina
Holeša Patrik 23 MK Rajec
Holešová Lenka 21 Žilina
Holúbek Štefan 30 HZS Malá Fatra
Hošták Radovan 27 3atletics Prievidza
Hrankai Jozef 42 Sokol Žilina
Hrkút Patrik 42 Žilina
Hrnčirik Štefan 72 Vrútky
Hrušková Zuzana 30 Rudina
Hrúz Tomáš 36 Žilina
Hýll Michal 30 Belá
Imrišková Jana 24 Beh večernou Žilinou
Ivan Ľuboš 25 BK Ružomberok Biely Potok
Jakeš Marek 35 Žilina
Jakešová Denisa 33 Žilina
Janačíková Mariana 35 Rudina
Janis Pavol 51 Tu a Teraz
Janis Martin 25 Tu a Teraz
Jantošík Ján 34 Žilina
Janík Lukáš 27 MK Rajec
Jarouš Ĺubomír 42 Žilina
Jasenka Ján 29 ŠK Kamelia Žilina
Jochman Andrej 35 Kysucké Nová Mesto
Jurečka Matúš 35 Martin
Jurkovič Tomáš 30 Triatlon Team Nereus Žilina
Jurov Tomáš 15 Žilina
Jurčík Peter 45 Martin
Jánošíková Mária 25 Hrišovce
Kadlicová Petra 32 Palmeiro Dubnica
Kadlicová Silvia 12 PALMEIRO Dubnica
Kadura Tomáš 28 Krásno nad Kysucou
Kajánková Silvia 41 Žabka Čadca
Karáčoňová Martina 32 IRun
Kaššová Katarína 38 Ženský beh Žilinou
Kemka Jozef 52 Bytča
Klabouch Martin 18 Slávia ŽU Žilina
Kmetík Matej 13 CyS Žilina
Kocian Jaroslav 30 Žilina
Kocifaj Marcel 25 Zborov nad Kysucou
Koleda Juraj 17 Spartan Race Training Žilina
Koleň Tomáš 24 Pizza SEO
Kolibík Marián 53 Žilina
Kolibíková Jana 51 Žilina
Kolmanová Ivana 48 Žilina
Kolárik Michal 34 oBeHa
Komanec Roman 29 Žilina
Komanec Andrej 16 X -Air Paragliding Žilina
Konečný Boris 17 Slávia ŽU Žilina orientačný beh
Konský Peter 23 Horné Naštice
Kopp Michal 26 Ružomberok
Kopčanová Izabel 19 Lysica
Korbel Peter 38 Mladosť Žilina
Korbelová Anna 28 Žilina
Korista Peter 34 Sokol Žilina
Korzová Katarína 38 Žilina
Korček Anton 39 Los Colapsiňos
Korčeková Michaela 35 Los Colapsiňos
Kosec Robo 42 Los Colapsiños
Kostelná Kristína 13 Slávia Žilina
Koudelová Kristýna 15 Krásno nad Kysucou
Košut Ján 51 ROB klub Kysuce
Košík Tomáš 63 BK Fastfood Žilina
Košútová Katarína 17 Kysucké Nové Mesto
Košútová Bronislava 31 CyS Žilina
Košťan Tomáš 22 Triatlon Team Nereus Žilina
Kožáková Zuzana 26 Čadca
Krausz Ondrej 36 Tučniaky Žilina
Kruppa Martin 34 KBBS Turčianske Teplice
Kruták Jozef 58 Žilina
Krutáková Viktória 17 Žilina
Krutáková Barbora 32 Žilina
Králik Matej 29 Endurance Žilina
Králik Miroslav 14 CyS Žilina
Králiková Lenka 30 Žilina
Krčméry Juraj 39 Martin
Krčméryová Ingrid 38 Martin
Kuba Anton 56 MKSS Kysucké Nové Mesto
Kuba Miroslav 38 Tučniaky Žilina
Kubany Zuzana 24 Zilina
Kubany Michal 34 MPR Zilina
Kubej Tomáš 22 ŠK KU Ružomberok
Kubiš Andrej 36 Žilina
Kubová Karolína 15 Rajecké Teplice
Kubáň Daniel 35 Žilina
Kubáňová Martina 35 Žilina
Kufová Alexandra 24 Žilina
Kundríková Jana 25 Žilina
Kurejová Maťka 30 Žilina
Kuriak Jakub 21 Radoľa
Kurimský Patrik 32 Žilina
Kuzman Vladimír 37 Martin
Kyselicová Lenka 40 Ženský beh Žilinou
Kánik Kornel 30 Žilina
Labudová Monika 40 Tučniaky Žilina
Ladiver Milan 30 Žilina
Lalinská Elena 58 Žilina
Lamoš Rudolf 42 Turčiansky Peter
Lamošová Katarína 38 Turčiansky Peter
Langer Branislav 28 Žilina
Laurinčíková Linda 19 Sedliacka Dubová
Legát Marek 27 Vojkovce
Lehocký Štefan 48 Toro Team Prievidza
Lenart Roman 39 Žilina
Liskaj Jozef 64 BS Tatran Turany
Lomnický Peter 37 TAT Martin
Longauer Pavol 48 Čadca
Longauerová Veronika 23 Čadca
Lošonská Michaela 34 Los Colapsiňos
Lukáčová Vladimíra 40 Žilina
Luska Jozef 29 Žilina
Líška Rastislav 33 Nitra
Machlicová Lenka 33 Žilina
Macura Ĺubomír 35 REMING
Macurová Alena 35 Kros Žilina
Macuš Ondrej 10 ZKV Žilina
Macúš Michal 40 ŽKV Žilina
Macúš Ľudovít 13 ŽKV Žilina
Macúšová Katarína 37 ŽKV Žilina
Magdolen Matúš 24 Žilina
Majer Tomáš 22 Martin
Majerník Lukáš 28 Žilina
Majerík Jozef 65 KKM Čadca
Martinek Miroslav 45 Los Colapsiňos Žilina
Martinek Roman 23 Žilina
Martinková Bronislava 15 Žilina
Maruna Peter 34 Žilina
Masaryková Kristína 34 Zborov nad Bystricou
Maslík Adam 12 CyS Žilina
Maslík Juraj 40 CyS Žilina
Maslíková Rebeka 7 CyS Žilina
Masár Jozef 36 Žilina
Masárová Jana 19 Lysica
Matej Tomáš 30 Endurance Žilina
Matejička František 43 ŠK Belá
Matejová Danka 26 Žilina
Matz Jozef 31 Aňo - Run 4 Fun
Melo Ivan 50 Žilina
Meriač Tomáš 14 CyS Žilina
Meľuch Rastislav 36 Bratislava
Meško Matej 28 Žilina
Michalčík Andrej 34 I Run Nová Dubnica
Michna Vladimír 35 Bánová
Michulková Luisa 30 Žilina
Michulková Martina 28 Žilina
Miho Michal 36 Žilina
Miková Monika 26 Rajec
Mikulová Anna 49 Skalité
Mikuš Richard 18 Žilina
Minarovič Matej 21 STRADA Factory racing team
Mindek Tomáš 22 Elitebikes racing
Mintálová Elisa 15 ŽKV Žilina
Mitro Martin 37 Žilina
Miček Karol 58 CyS Žilina
Mičák Jozef 52 Tučniaky Žilina
Miškovičová Zuzana 30 Žilina
Mišutka Viliam 60 Žilina
Mišutková Anna 30 Žilina
Moravec Martin 22 Žilina
Mrvečka Michal 25 Martin
Mrvečková Natália 22 Martin
Mrázik Miroslav 30 Žilina
Mrázová Martina 24 Žilina
Mrázová Martina 24 Žilina
Mrázová Ivana 44 Žilina
Muller Matej 18 Bratislava
Murárik Roman 33 Žilina
Májovská Lucia 32 Andovce
Múčková Veronika 24 Bojnice
Neslušan Miroslav 44 MŠK Kysucké Nové Mesto
Nevedel Jozef 14 BK Zborov nad Bystricou
Nevedel Alex 11 BK Zborov nad Kysucou
Novotná Eva 30 Žilina
Nový Peter 38 Tučniaky Žilina
Námor Vladimír 38 Žilina
Olejová Lenka 38 Martin
Olejár Peter 35 Polícia Žilina
Oláh Roman 46 Žilina
Oláhová Oliver 44 Žilina
Ondruš Marián 46 Žilina
Ondrušová Božena 42 Žilina
Ondrušová Lenka 42 Kotrčiná Lúčka
Ondrášová Lenka 34 Žilina
Oslanec Róbert 31 Beh večernou Žilinou
Pachníková Ivana 33 Žilina
Pado Rudolf 45 Liptovský Mikuláš
Palarec Michal 30 Tu a teraz
Palkovičová Zuzana 37 Žilina
Palkovičová Lenka 35 Lietavská Lúčka
Panek Vladimír 43 Žilina
Panák Jozef 39 Žilina
Papež Samuel 26 Žilina
Paulech Radoslav 27 Čadca
Paulen Andrej 20 Žilina
Paulenová Martina 22 Žilina
Pavlásek Miroslav 42 Dobrá u Frýdku-Místku - CZ
Pavlásková Klára 39 Dobrá u Frýdku-Místku - CZ
Pavlík Ján 50 Žilina
Paššák Peter 55 Otužilci Žiar nad Hronom
Pecha Peter 44 Bratislava
Pecnová Jana 36 Cvrčko
Pekný Lukáš 21 MK Rajec
Piala Ján 22 MK Rajec
Pialová Katarína 25 Rajecké Teplice
Plevová Monika 26 Rajec
Podmanický Erik 18 Žilina
Podolák Paťo 15 CyS Žilina
Polačková Dorota 33 MŠK Kysucké Nové Mesto
Poliak Andrej 32 Žilina
Poliak Rastislav 32 Žilina
Poliak Peter 30 Žilina
Poliaková Lenka 28 Žilina
Poliaček Pavol 26 Kamčatka
Poljak Matej 23 TNV RT
Polák Tomáš 36 Žilina
Poštulka Karel 43 Topolčianky
Prokopovič Peter 28 Rajec
Pružinský Juraj 28 Stará Lubovňa
Randa Filip 21 Žilina
Rebrošová Katarína 36 Čadca
Remencová Rebecca 19 Rajecké Teplice
Repčík Jozef 63 Tučniaky Žilina
Repčík Marek 38 Techwood Žilina
Rolková Zlata Žilina
Rusnák František 33 Žilina
Ružbarský Ján 48 AK Žilina
Rybár Jakub 22 MK Rajec
Rykowska Monika 36 Teplička Nad Váhom
Schmidt Michal 31 Žilina
Sedlak Samuel 12 BS Tatran Turany
Sedliaček Peter 34 Žilina
Sedláček Tomáš 28 Žilina
Selingová Martina 16 Slávia Žilina
Sidlo Marián 37 Žilina
Sikora Dávid 13 CyS Žilina
Simek Vratko 14 MK Rajec
Simoník Peter 46 Žilina
Simoníková Erika 21 Žilina
Simová Viera 43 Lietava
Simček Tomáš 32 Žilina
Siroký Patrik 36 Prešov
Sirotný Ján 31 Trenčín
Skočdopolová Zuzana 36 Stráňavy
Slivka Ján 57 KKM Čadca
Slivka Jakub 11 CyS Žilina
Slivková Katarína 53 KKM Čadca
Slivková Simona 15 CyS Žilina
Slučik Jaroslav 51 TJ Sokol Žilina
Sládek Peter 41 Divina Racing Team
Sládková Monika 29 Beh večernou Žilinou
Sládková Viera 57 Beh večernou Žilinou
Slúch Roman 39 Banská Štiavnica
Smidovič Rastislav 39 Višňové
Smidovič Marek 10 Višňové
Snopko Peter 48 Otužilci Žiar nad Hronom
Solár Štefan 39 Strečno
Sopúch Ján 50 KPŠ Žaškov
Sopčiak Jozef 39 Žilina
Spalek Ondrej 20 X-Air Paragliding Žilina
Spišková Valéria 60 Pegas Remata
Sramo Martin 24 Ružomberok
Srobián Martin 42 Žilina
Stebel Miroslav 26 Žilina
Stefko Jozef 27 Žilina
Stehlík Matúš 18 Rajec
Stehlík Ján 22 MK Rajec
Strbo Vlado 47 Divina racing team
Strbová Denisa 45 Žilina
Sulovcová Katarína 24 Rajecké Teplice
Sustek Emil 32 Baywatch
Sustek Michal 38 Tučniaky Žilina
Sutek Michal 35 Závodie
Sviták Stanislav 64 AK Žilina
Svrček Martin 11 CyS Žilina
Synák Andrej 13 Nereus Žilina
Synáková Zuzana 39 Žilina
Súkeník Martin 15 Žilina
Talapka František 43 Žilina
Tamaši Pavol 31 Žilina
Tatarová Nikola 22 Žilina
Tomaščin Martin 35 Kysucké Nové Mesto
Tomeková Laura 33 Čadca
Trenčan Rastislav 40 Žilina
Tulec Pavol 10 CyS Žilina
Turček Martin 33 MTrozpočty
Uhlárik Peter 17 Rajec
Uličný Ondrej 40 Martin
Urbanovský Slavomír 48 BS Tatran Turany
Urgela Dušan 29 Beh večernou Žilinou
Valach Maroš 24 Rudinská
Vandlíček Peter 41 Slávia ŽU Žilina
Vanko Miroslav 41 Martin
Vantara Ján 54 Martin
Vavrová Daniela 37 Ženský beh Žilinou
Višňovský Ivan 46 Zebra team Žilina
Višňovský Róbert 37 Žilina
Vojtek Radoslav 37 Žilina
Volek Eddie 48 Žilina
Vondráčková Mária 50 Trenčín
Vozár Tomáš 25 Ružomberok
Vozárová Zuzana 27 Žilina
Vozárová Monika 29 Žilina
Válková Zuzana 40 Krásno nad Kysucou
Vítková Adriana 32 MKŠS Kysucké Nové Mesto
Zacharovský Martin 21 Martin
Zacharová Monika 43 Žilina
Zemaník Miloš 43 Čadca
Zemaníková Denisa 18 Čadca
Zemaníková Erika 42 Čadca
Zmrhala Ján 31 MK Rajec
Zuber Michal 31 Žilina
Zuzik Roman 14 TJ Sokol Žilina
Zábojník Jozef Žilina
Zánická Katarína 23 Žilina
Zánický Pavol 37 Žilina
Zúbeková Jana 40 Beluša
Čarnoky Michal 23 Žilina
Žilka Miloslav 40 Žilina
Žingorová Valentína 20 Belá