Mesto Žilina – Šport a iné športové aktivity

Šport, škol. športová liga, športové aktivity

Vianočný beh 2022 – prihlásení účastníci


priezvisko
meno
klub
Alexík
Lukáš
AKAZA Žilina
Blaha
Jakub
BLAHA DENT
Blaha
Matúš
BLAHA DENT
Blaha
Juraj
BLAHA DENT
Conev
Tomáš
Žilina
Čunderlík
Adam
Cyklistická Tour Žilina
Čvirik
Oliver
Kotešová runners
Čviriková
Jana
Kotešová runners
Dančík
Jakub
Žilina
Domisch
Alexander
Cyklisticka tour
Ďunďová
Kristína
Turie
Ďungel
Jakub
THE RUNning Team Teplička nad Váhom
Ďungel
Matej
The RUNning Team Teplička nad Váhom
Eliáš
Fedor
Žilina
Fábry
Tomáš
Žilina
Fábry
Andrej
Žilina
Farkaš
Ondrej
AKAZA
Farkaš
Mathias
AKAZA
Fatrsíková
Olívia
Žilina
Figurova
Marianna
Ziilina
Gažová
Melánia
Žilina
Gažová
Tereza
Žilina
Grešák
Juraj
Dolna tizina
Grešák
Martin
Dolna tizina
Guzma
Matúš
AKAZA
Guzma
Lukáš
Žilina
Gyénová
Natália
Martin
Hazda
Tobias
Gbeľany
Hodas
Karolína
Žilina
Holiencik
David
Žilina
Hozza
Marek
Kysucké Nové Mesto
Hreus
Matiáš
Turie
Huntata
Dominik
Žilina
Jandík
Filip
AKAZA
Janíček
Ján
ŽILINA
Janičko
Lukáš
Divina
Janíčková
Gabriela
Gbeľany
Janíčková
Anna
Gbeľany
Janičková
Lívia
Divina
Janisik
Šimon
Žilina
Jankovič
Jakub
Žilina
Jochmanová
Petronela
Kysucké Nové Mesto
Jochmanová
Anna
Kysucké Nové Mesto
Kiš
Dominik
Kysucké Nové Mesto
Kišová
Vladimíra
Kysucké Nové Mesto
Klocáňová
Terézia
Žilina
Koňarčíková
Mária
Žabiačik Žilina
Koniarik
David
Žilina
Kralovanský
Richard
Rozbeháme Martin
Krčmarikova
Lea
Žilina
Kršková
Zuzana
Martin
Krutý
Dominik
Cyklistická Tour
Kudelova
Julia
Levice
Lamošová
Katarína
Eleven Run Team
Liščáková
Lea
AKAZA
Litvík
Matej
AKAZA
Litvíková
Petra
Žilina
Mišeje
Martin
PROefekt
Mišík
Oliver
Cylklisticka tour Petra Sagana
Mišovicová
Rebeka
Martin
Mravcova
Monika
Zilina
Mrázik
Jakub
Žilina
Mráziková
Adriana
Žilina
Okál
Marek
MŠK Žilina
Okálová
Petra
Lentilky Žilina
Oravec
Dominic
Žilina
Paškuliak
Matej
ARQUITIS Blatnica
Pecovska
Viktoria
Žilina
Pekar
Martin
Akaza
Pekarová
Dorota
Akaza
Polačková
Viktória
Stráňavy
Ponechal
Matúš
Žilina
Ponechalová
Miroslava
Žilina
Ponechalová
Lenka
Žilina
Puk
Petrana
Žilina
Randa
Tomas
AKAZA
Roštek ZTP/S
Marek
Žilina
Rošteková
Eva
Žilina
sebestian
patrik
BKJG ZILINA
sebestian
filip
BKJG ZILINA
Sekeras
Filip
Dolny Kubin
Šichta
Tomáš
Cyklistická tour
Šichta
Tomáš
Cyklistická tour
Šichtová
Zuzana
Cyklistická tour
Škvarnová ZTP/S
Lubka
Žilina
Slávik
Tomáš
AO Slávia ŽU Žilina
Sláviková
Simona
AO Slávia ŽU Žilina
Sopčiak
Lukaš
ŽILINA
Sopko
Jakub
Detská Tour
Sopko
Richard
Detská Tour
Sopková
Tatiana
Detská Tour
Splha
Enzo
Cyklisticka Tour
Steinhübl
Noel
Alenkina druzina
Steinhübl
Greta
Alenkina druzina
Stránský
Tomáš
Cyklistická detská tour
Synák
Matej
Žilina
Synáková
Vanesa
Žilina
Tamašiová
Laura
T.iincrediibles
Thomka
Adam
Martin
Trnovcová
Jana
Cyklistická akdémia Petra Sagana
Trnovec
Matúš
CyS-Akadémia P.Sagana
Trnovec
Marek
CyS-Akadémia P.Sagana
Trnovec
Viliam
CyS-Akadémia P.Sagana
Verčik
Samuel
Svedernik
Verčík
Michal
Svedernik
Verčíková
Michaela
Svedernik
Verčíková
Lenka
Svedernik
Vlčko
Richard
Žilina
Vojtek
Richard
Žilina
Vojtek
Michal
Žilina
Vrábel
Viliam
AKAZA
Vrábel
Kristián
AKAZA
Wartiak
Jakub
FBA
Wartiaková
Petra
FBA
Weichpart
Marko
AO Slávia ŽU Žilina
Zafková
Alžbeta
Žilina

priezvisko
meno
klub
Adamove
Katarina
Čadca
Albertová
Veronika
Ďurčiná
Andel
Zuzana
Horky
Babeškova
Helena
Kunerad
Babiarová
Katarína
PREGI RUNNING TEAM
Babjak
Peter
Žilina
Bačík
Martin
AC ŽILINA
Bačíková
Katarína
Žilina
Baďura
Vladimír
Rajec
Balamucký
Aleš
Čierne
Bálint
Vojtik
Žilina
Bálintová
Janka
Žilina
Balošák
Vladimír
Stará Bystrica (okres Čadca)
Balošáková
Anna
Stará Bystrica (okres Čadca)
Baránek
Michal
STG ZA
Barica
Mathias
Cyklisticka tour
Barna
Dušan
Žilina
Bartáky
Ján
Žilina
Becík
Daniel
Žilina
Bednár
Martin
KMB Žilina
Belanec
Dávid
Cyklistická tour
Belanec
Peter
Zilina
Beleš
Anton
Krasno nad Kysucou
Bellova
Lucia
marin
Beňadik
Marcel
Snežnica
Beňadiková
Mária
Snežnica
Beňová
Alexandra
Ak mšk zh
Bičanová
Jana
Žilina
Bielik
Oliver
Trisport Nova Dubnica
Bihari
Ladislav
Milujeme behať
Bihariová
Lucia
Milujeme behať
Binčáková
Danka
Teplička nad Váhom
Bíroš
Dávid
Žilina
Blahova
Jana
Blahadent Zilina
Blaško
Michal
Run Team Žilina
Blaško
Anton
Jogging klub Dubnica n/V
Bobáň
Václav
Born To Trail
Bodnar
Juraj
Žilina
Bohušová
Simona
Súľov
Bologa
František
Žilina
Boráková
Zuzana
Žilina
Borošová
Katarína
Žilina
Bortel
Martin
Cyklistická tour
Bortelová
Romana
Cyklistická tour
Bortelová
Karolína
Cyklistická tour
Brezáni
Kristian
Maratón klub Rajec
Brezániová
Miriama
Maratón klub Rajec
Brida
Ivan
Žilina
Brida
Ivan
Žilina
Buday
Vladimír
Považská Bystrica
Budinská
Eva
obecný urad Poluvsie
Bukovinský
Michal
Varín
Burgerová
Helena
Eleven run team
Bursík
Michal
Žilina
Butek
Juraj
Žilina
Bytčánek
Stanka
Žilina
Čarný
Tomáš
Žilina
Čenták
Jozef
Čadca
Čepelová
Natália
Žilina
Černáková
Stela
Žilina
Červeňová
Daniela
Bystrička
Chabada
Michal
Žilina
Chabanova
Gabriela
Zilina
Chabrečková
Alexandra
Žilina
Chalupka
Ondrej
Detská Tour
Chalupka
Juraj
Detská Tour
Chasník
Michal
Gbeľany
Chlpek
Ján
Ak Baník Prievidza
Chlpeková
Viktória
STG Prievidza
Chlpeková
Romana
STG Prievidza
Chodelka
Peter
Žilina
Chovan
Marián
Mojš
Chovancová
Simona
Žilina
Chrenková
Gizka
Jogging klub Dubnica nad Váhom
Chromuľák
Tomáš
Martin
Chudíková
Alena
Žilina
chylova
veronika
Žilina
Cibulka
Michal
Zilina
Cibulova
Ivana
Žilina
Čilo
Vladimír
Žilina
Ciprichova
Michaela
Predmier
Ciriaková
Terézia
CyS-Akadémia P.Sagana
Cuna
Tomáš
Ružomberok
Cvenčeková
Soňa
Krasno nad Kysucou
Čvirik
Michal
Kotešová runners
Czippel
Martin
Siemens Mobility
Dančík
Dušan
Zilina
Daník
Ladislav
Žilinský Klub Vodákov
Dávidik
Tomáš
Žilina
Diežková
Božena
Dolný Kubín
Diežková
Zuzana
Žilina
Dikoš
Martin
Žilina
Dodek
Rastislav
OLYMPIA Spedition
Doležal
Jaroslav
CF Žilina
Družkovský
Miroslav
Dolný Hričov
Družkovský
Miroslav
CyS-Akadémia P.Sagana
Dubeň
Jozef
Kunerad
Dubovický
Michal
Žilinský Klub Vodákov
Dúbravcová
Beáta
Domaniža
Ďungel
Tomáš
THE RUNning team Teplička nad Váhom
Ďungelová
Silvia
THE RUNning Team Teplička nad Vahom
Ďurajka
Marek
Súľov
Ďurajková
Katarína
Súľov
Ďuratná
Stanislava
Žilinský Klub Vodákov
Ďurcová
Andrea
Cyklistická Tour
Ďurdik
Pavol
BS Tatran Turany
Ďurec
Kristián
Cyklistická Tour
Ďurec
Matias
Cyklistická Tour
Ďurina
Šimon
Cyklistická tour
Ďurina
Ondrej
Cyklistická tour
Ďurina
Peter
Cyklistická tour
Ďurinová
Janka
Cyklistická tour
Ďurkech
Peter
STG Žilina
Dušičková
Lucia
Valaská Belá
Dyalee
Alexandra
Triatlon Team Nereus Žilina
Eliáš
Šimon
Žilina
Fabianova
Jana
Zilina
Ferianec
Adam
Žilina
Filinová
Michaela
Bytča
Findrová
Ľubica
BenJul
Finik
Mário
AC UNIZA
Firák
Matej
CyS-Akadémia P.Sagana
Franek
Kristián
Nededza
Franekova
Maria
Zilina
Franko
Miroslav
Run for Fun
Frnčo
Ivan
Žilina
Funtik
Jakub
zilina
Gábor
Martin
Žilina
Gáborová
Adriana
Zilina
Galovič
Nikolaj
CyS-Akadémia P.Sagana
Galovič
Matej
CyS-Akadémia P.Sagana
Galovičová
Emma
CyS-Akadémia P.Sagana
Galovičová
Alexandra
CyS-Akadémia P.Sagana
Garbier
Milan
Gbeľany
Gašinec
Peter
Nesluša
Gašpierik
Marek
Žilina
Gavlíková
Jarmila
MK Seitl Ostrava
Gavorová
Zuzana
Eleven Run Team
Gažová
Petra
Žilina
Gerát
René
Fatranci
Gerátová
Anna
Eleven Run Team
Gjabel
Branislav
Žilinský Klub Vodákov
Glemba
Matej
Liptovskí Lužnania
Gocal
Marian
Zilina
Grešo
Tomáš
Pro Žilina
Grinčová
Alexandra
Teplička nad Váhom
Gujber
Roman
TeNT
Gulášová
Katarína
The RUNNing Team Teplička nad Váhom
Gulášová
Lucia
The RUNNing Team Teplička nad Váhom
Gyén
Daniel
Martin
Haas
Karol
Žilina
Hájek
Miroslav
Maratón klub Rajec
Hanečáková
Anna
Fatranci
Hanzel
Štefan
Maratón club Jablonové
Hariš
Roman
Považská Bystrica
Harišová
Dáška
Považská Bystrica
Hartiník
Miroslav
Maratón klub Rajec
Hazda
Peter
Gbeľany
Hazda
Matúš
Gbeľany
Hazda
Michal
Žilina
Hesova
Erika
Martin
Hlaučo
Peter
Žilina
Hodásová
Jana
Rajec
Hodoň
Samuel
žilinský Klub Vodákov
Hodoň
Marian
Žilina
Holeša
Patrik
MARATÓN KLUB RAJEC
Holešová
Petka
MARATÓN KLUB RAJEC
Holienčíková
Zuzana
Žilina
Holubek
Jan
Zilina
Horeličan
Lukáš
Turzovka
Houbová
Terézia Mária
Žilina
Hozák
Stanislav
Kysucké Nové Mesto
Hozza
Marek
MKŠS AK Kysucké Nové Mesto
Hrabovská
Iveta
Žilina
Hreus
Lukáš
Žilina
Hreus
Peter
Ružomberok
Hreus
Stanislav
Be strong gym
Hrošovský
Tomáš
Kysucké Nové Mesto
Hudcovsky
Marek
Zilina
Hulín
Dominik
Žilina
Hurák
Tomaš
cyklistická tour
Hurák
Juraj
Cyklistická tour
Huráková
Anna
Lokca
Hurta
Robert
Diaková
Hýrošš
Pavel
Sučany
Jambrich
Ludo
Tučniaky Žilina
Jamečná
Martina
Žilina
Janíček
Dušan
Gbeľany
Janičko
Jaroslav
Divina
Janičkova
Miroslava
ŽILINA
Janík
Mário
MKŠS AK Kysucké Nové Mesto
Janík
Lukáš
Maratón klub Rajec
Jankopál
Michal
Trebišov
Janouš
Karol
Kysucké Nové Mesto
Janouš
Patrik
Kysucké Nové Mesto
Janoušová
Janka
Kysucké Nové Mesto
Jarošová
Zuzana
Žilina
Jarošová
Laura
CyS-Akadémia P.Sagana
Jaššová
Tánička
Kysucké Nové Mesto
Ježík
Miroslav
MKŠS AK Kysucké Nové Mesto
Joch
Richard
SjF UNIZA
Jochman
Andrej
Kysucké Nové Mesto
Jonek
Tobiáš
Maratón klub Rajec
Jonek
Bohdan
Maratón klub Rajec
jurdová
žaneta
čachtice
Juríček
Daniel
OŠK Rosina
Juríček
Peter
Žilina
Jurický
Michael
CyS-Akadémia P.Sagana
Kada
Michael
Svinná
Kada
Lucia
Svinna
Kadura
Jozef
KKMCadca
Kajanková
Alzbeta
Cadca
Kapasná
Barbora
Žilina
Kaprál
Matej
Žilina
Kasajova
Beáta
Teplička nad Váhom
Kasman
Peter
Maratón klub Rajec
Kasman
Tomáš
Kamenná Poruba
Kasmanová
Zuzana
Maratón klub Rajec
Kaštánková
Zuzana
Žilina
Kavcová
Alexandra
Maratón klub Rajec
Kavec
Ján
Maratón klub Rajec
Kiša
Lukáš
Žilinský Klub Vodákov
Klimik
Martin
Žilina
Klimik
Daniel
Bytča
Klincová
Monika
Rajec
Klinčúch
Roman
Otužilci a zimní plavci z Podhradského mora, Považská Bystrica
Klinec
Vladimír
Rajec
Kližanová
Silvia
Hôrky
Kmec
Maroš
Martin
Kmetíková
Iveta
Teplička nad Váhom
Kniha
Roman
Žilina
Knop
Radoslav
Žilina
Kobelár
Dávid
Cyklisticka Tour
Kobelár
Andrej
Ducové
Kobylin
Oleg
Žilina
Kočiš
Martin
Svederník
Kolkus
Michal
Cadca
Kolmanovs
Ivana
Eleven run team
Končelíková
Mária
Žilina
Konečný
Daniel
TAT MT
Koniarik
Peter
Žilina
Kopál
Peter
Žilina
Košiar
Daniel
Žilina
Košút
Rastislav
Beer inside team, Bystrička
Kothaj
Maroš
Žilina
Kothajová
Miriam
Žilina
Kovacik
Tibor
Dolny Kubin
Kovacik
Tibor
Dolny Kubin
Králik
Juraj
Zilina
Králiková
Erika
Zilina
Kráľová
Jarka
Čierne
Kralovanský
Rudolfino
Rozbeháme Martin
Krčmárik
Vladimír
EK Žilina
Krcova
Mária
Zilina
Krištiak
Bohuš
Čadca
Krištofík
Matej
Terchová
Krutý
Tomáš
Žilina
Kubala
Michal
Žilina
Kubalová
Petra
Žilina
Kubáňová
Jaroslava
Žilina
Kubány
Michal
Žilina
Kubela
Robert
Žilina
Kubena
Miroslav
Posledný výdych
Kučerova
Katarina
Predmier
Kuchár
Ľubomír
Trenčín Inline
Kuchyňa
Ondrej
Žilinský Klub Vodákov
Kudelova
Michaela
Levice
Kudrys
Pavel
Žilina
Kukuc
Jozef
JK vrstvy RUN
Kupčáková
Lena
Zilina
Kusá
Lenka
Žilina
Kuzmány
Ján
Ďurčiná
Kvaššay
Vladimír
Žilina
Kvaššay
Jozef
Považská Bystrica
Lajčák
Martin
Žilina
Lalinska
Dominika
PSK Remerx Hradec Kralove
Lalinsky
Andrej
PSK remerx Hradec Krakova
Lašút
Miroslav
Žilina
Lasutova
Miroslava
Zilina
Litvik
Dusan
Hlinik nad Vahom
Longauer
Pavol
Čadca
Longauerova
Veronika
Žilina
Longauerová
Zuzana
Čadca
Lovásova
Júlia
Varín
Lukonič
Róbert
Svederník
Lukonic
Tibor
Zilina
Lupták
Sebastián
Žilinský Klub Vodákov
Lysičanová
Jana
Terchová
Macků
Martin
Žilina
Macku
Michaela
Bytča
Mádi
Adrian
Martin
Magala
Boris
Žilina
Majerčíková
Anna
Rajec
Majerov
Ján
Rajec
Majkuth
Marek
Žilina
Majtanova
Monika
Žilina
Maková
Miroslava
Žilina
Maláriková
Martina
Žilina
Malý
Filip
Žilina
Mandík
Ľubomír
Martin
Marčeková
Zuzana
Žilina
Markovicc
Milan
Považská Bystrica
markovicova
martina
Povazska Bystrica
Maršalová
Katarína
Nededza
Martinek
Miroslav
Žilina
Martinek
Pavol
Žilina
Martinková
Gabriela
Teplička nad Váhom
Martišková
Veronika
Žilina
Maruna
Peter
Žilina
Maruscak
Jan
Zilina
Masná
Jana
Žilina
Mašura
Jozef
Cyklistická tour
Mašura
Lukáš
Cyklistická tour
Mašura
Tobiáš
Cyklistická tour
Mašura
Gabriel
Rozbeháme Liptovský Mikuláš
Mašurová
Jana
Cyklistická tour
Matejka
Marek
Rumburak
Matejko
Peter
TeNT
Matejová
Zuzana
Žilina
Matejová
Janka
BS Tatran Turany
Maťovčík
Damián
Trstená
Matula
Juraj
Ružomberok
Matyas
Simona
Žilina
Matz
Jozef
Born to trail
Mažgút
Martin
Krasňany
Mazúch
Martin
UVP Uniza
Medvecova
Mária
Rozbeháme Martin
Melicheríková
Lenka
Považská Bystrica
Melišíková
Monika
Žilina
Melo
Pavol
Žilina
Melo
Ivan
Žilina
Melušová
Katarína
Žilina
Mestický
Jozef
Varín
Mičák
Jozef
Tučniaky Žilina
Miček
Karol
Cys žilina
Mičianová
Martina
Žilina
Mihalčatin
Radoslav
Terchová
Mihalčatinová
Zdenka
Terchová
Mihaličková
Eva
Liptovská Lužná
Miho
Michal
Žilina
Miľan
Peter
Trebostovo
Milanová
Júlia
Trinity Bratislava
Mintal
Michal
Teplicka nad Váhom
Mintalova
Nikola
Teplička Nad Váhom
Mišeje
Ivan
PROefekt
Mišík
Martin
Cyklisticka tour
Mišovic
Martin
Aquapark Triatlon Turčianske Teplice
Mišovie
Marek
ŠK Kriváň Važec
Mjartan
Robert
Zilina
Mládenek
Miroslav
CyS ŽILINA Akadémia Petra Sagana
Mládenek
Miro
Cys Žilina
Mohylák
Patrik
Žilina
Mojík
Tobias
Žilinský Klub Vodákov
Moravčík
Marek
Žilina
Moravčík
Peter
Žilina
Moravec
Martin
Žilina
Mrázik
Miroslav
Žilina
Mrazik
Daniel
Liptovský Mikuláš
Muráň
Peter
Rosina
Murárik
Roman
Scheidt & Bachmann Žilina
Muráriková
Mária
Varín
Muščík
Martin
Žilina
Muzikář
Martin
Žilina
Néger
Ján
ŠKP Martin
Nemčeková
Alica
Jogging klub Dubaica
Németh
Milan
Spartan Training Group Považská Bystrica
Neslušanová
Jana
Žilina
Nevidzan
Miloš
Makov
Nevidzanová
Zuzana
Makov
Nigutová
Monika
KSK Rozhanovce
Ochodničan
Jaroslav
Žilina
Ochodničanová
Miriama
MKŠS Kysucké Nové Mesto
Okálová
Radka
Žilina
Ondák
Radoslav
Stráňavy
Ondrášová
Lenka
FATRAnci
Ondro
Lukas
Žilina
Ondrušek
Štefan
Priatelia Kysúc
Ondrušková
Zuzana
Priatelia Kysúc
Ondrušková
Klára
AK MKŠS Kysucké Nové Mesto
Ondrušová
Lenka
Žilina
Onfák
Richard
Cyklistika Tour
Ostrochovský
Michal
Žilina
Pagáč
Peter
Rosina
Panik
Vladimír
KRTKO Team Trstená
Panisová
Katarína
Eleven Run Team
Pápež
Pavol
Cyklistická Tour
Pápežová
Mária
Cyklistická Tour
Paškuliak
Robert
ARQUITIS Blatnica
Pastieriková
Katarína
Žilina
Pauler
Oldřich
KKM Čadca
Paulusová
Dagmar
Žilina
Pavlik
Ivan
Extra sviezi bazanti
Pavlovičová
Danka
Žilina
Pekar
Michal
STG Prievidza
Pekny
Michal
Maraton klub rajec
Petho
Dominik
Liptovsky Mikulas
Petrovský
Vladimír
GGB Slovakia
Pialová
Linda
Žilina
Pinčáková
Romana
Žilina
Pinteš
Marian
ROSINA
Piroha
Peter
Teplička nad Váhom
Podhradská
Jana
Ďanová
Podprocká
Radka
Poproč
Polaček
Jozef
Stráňavy
Polaček
Viliam
Stráňavy
Polačková
Dorota
Stráňavy
Polačková
Alžbetka
Stráňavy
Polacký
Patrik
Považská Bystrica
Poliak
Rastislav
Žilina
Poliak
Peter
Žilina
Ponechal
Martin
Teplička nad Váhom
Ponechalova
Zuzana
Teplicka nad Vahom
Prokop
Branislav
Žilina
Pružinská
Simona
Žilina
Purašik
Marian
Rosina
Purašikova
Gabriela
Rosina
Puškášová
Lucia
Rozbehame Martin
Rak
Michal
Scheidt&Bachmann
Randa
Michal
Cyklisticka Tour
Randa
Michal
Cyklisticka Tour
Randa
Peter
Eleven Run Team Slovakia
Randa
Vladimír
Žilina
Rázusová
Martina
Cyklistická tour
Rohoň
Marek
Martin
Rosinec
Stanislav
Višňové
Rosko
Jan
Zilina
Rošková
Dagmar
Žilina
Rovňaník
Peter
Žilina
Rudnanska
Katarína
Cyklisticka tour
Rudnansky
Milos
Cyklusticka Tour
Rusková
Ivana
Brezno
Rusnáková
Terézia
CyS-Akadémia P.Sagana
Ružička
Ján
Varín
Šabo
Martin
STG Žilina
Šabová
Lenka
Kotešová
Sádecký
Roman
Zilina
Saga
Miroslav
Rudinská
Sagálová
Martina
Žilina
Sandánus
Tomáš
Rajecké Teplice
Schmidt
Michal
Zilina
Schvarc
jozef
Dražkovce
sebestian
patrik
BKJG ZILINA
Sedlák
Gabriel
Žilina
Sedlakova
Simona
Žilina
Sedliaček
Slavomir
Žilina
Sedliaček
Matuš
Žilina
Sedliačková
Emília
Gbeľany
Šeffer
Matúš
Žilina
Sekerasova
Veronika
Dolný Kubín
Šeligová
Natália
Teplička nad Váhom
Šepetková
Janka
Žilina
Šichta
Róbert
Cyklistická Tour
Šichta
Anton
Cyklistická tour
Šichtová
Adriana
Cyklistická Tour
Šichtová
Gabriela
Cyklistická Tour
Šichtová
Silvia
Cyklistická Tour
Šichtová
Martina
Cyklistická tour
Šichtová
Katarína
Cyklistická tour
Šichtová
Dorota
Cyklistická tour
Šichtová
Lucia
Cyklistická tour
Šichtová
Andrea
Eleven Run Team
Šidelský
Štefan
CyS Akadémia Petra Sagana
Šidelský
Štefan
CyS-Akadémia P.Sagana
Sikelová
Stanislava
CyS-Akadémia P.Sagana
Šimoník
Peter
Ovčiarsko
Šimun
Ľubomír
Žilina
Siptakova
Alena
Slávia ZU Žilina a
Skocdopole
Jakub
Stranavy
Skocdopolova
Terezia
Stráňavy
Skocdopolova
Zuzana
Stráňavy
Skuhra
Matej
Žilina
Sládek
Dominik
Žilina
Sladek
Katarzyna
Zilina
Sládková
Monika
Omes Running Team
Slavík
Jakub
AC Strečno
Slavíková
Zuzana
AC Strečno
Slivka
Ján
KKM Čadca
Slivková
Katarína
KKM Čadca
Slovík
Matej
Brezno
Smuda
Ján
Žilina
Sobola
Adam
Žilina
Šoleková
Simona
Žilina
Sopko
Dominik
Martin
Sopúch
Ján
BS Tatran Turany
Spacek
Oliver
Bratislava
Španikova
Simona
Veľké Rovné
Staňová
Monika
Žilina
Stefina
Stefan
Vitalo Slovakia
Stefinova
Barbora
Zilina
Stefunda
Tomas
Zilina
Stefundova
Zuzana
Zilina
Steinhübl
Peter
Alenkina
Stenchlák
Milan
Žilina
Štípalová
Eva
Žilina
Štolc
Ján
Žilina
Štolcová
Alexandra
Žilina
Straka
Martin
Lietavská Svinná - Babkov
Stransky
Tomaš
Cyklistická detská tour
Štrocholec
Michal
Krasňany
Strýček
Lukáš
Olešná
Strýček
Vladimír
Cafcat
Strycek
Marcel
Čadca
Šugárová
Jana
Mojš
Sugarova
Jana
Mojš
Šulc
Ján Hubert
Cyklistická tour
Šumoníková
Erika
Žilina
Šumpík
Tibor
AC UNIZA AO
ŠUPEJ
Peter
Zilina
Šurinová
Zuzana
Turie
Šutka
Jozef
SjF UNIZA
Svatíková
Eva
Spartan Training Group Považská Bystrica
Sviták
Stanislav
AK Zilina
Svorada
Ondrej
Domaniža
Svoradová
Monika
Domaniža
Sýkorová
Monika
Považská Bystrica
Tabak
Michal
Maratón klub Rajec
Tain
Katarína
materská dovolenka
Talapka
František
Scheidt & Bachmann
Tamaši
Pavol
T.iincrediibles
tamašiová
Beáta
T.iincrediibles
Taraba
Peter
Strečno
Tavacova
Lenka
AC Nove Zamky
Timková
Kristína
Žilina
Trepáč
Adam
Slávia ŽU
Trepáčová
Eva
Slávia ŽU
Trnka
Sebastián
Kysucké Nové Mesto
Trnkova
Jana
Kysucké Nové Mesto
Troppová
Eva
Žilina
Turčeková
Alexandra
CyS-Akadémia P.Sagana
Uhlárik
Peter
Maratón klub Rajec
Uhlárik
Pavol
Maratón klub Rajec
Uhlárik
Matej
Maratón klub Rajec
Urbanová
Nina
bikepoint.sk eleven
Urbanová
Zuzana
-
Vacková
Katarína
Žilina
Vacková
Magdaléna
Žilina
Vaclavik
Martin
Žilina
Vadkerty
Richard
Dano Drevo FC
Vajdová
Blanka
Zilina
Valášková
Alexandra
Nereus žilina
Valášková
Patrícia
Žilina
Valíček
Branike
Maratónci Turie
Valová
Silvia
Ak ZVP Lučatín
Valúch
Andrej
Rajecké Teplice
Vančová
Andrea
Crossgym Žilina
Vanko
Radoslav
Cyklistická Tour
Vanko
Miroslav
Dom srdca Martin
Varecha
Henrich
Rosina
Varecha
Henrich
Rosina
Varecha
Erik
Rosina
Vaverka
Filip
Zilina
Vavrová
Daniela
Eleven run team
Važan
Lukáš
Žilina
Venetianer
Martin
Žilinský Klub Vodákov
Vincent
Jozef
Lovčica-Trubín
Vlčák
Marek
Teplička nad Váhom
Vlčáková
Lucia
ŠK Dukla BB
Vlk
Miroslav
Trenčín
Vojtek
Miloš
CYS - Akademia Petra Sagana
Vojtek
Vladimír
CYS - Akademia Petra Sagana
Vrabec
Pavol
Rosina
Vrábel
Marián
Žabiačik Žilina
Vráblová
Lucia
Žilina
Waczlav
Maximilian
Zilina
Wartiaková
Marta
FBA
Weichpart
Henrich
Žilina
Weichpart
Henrich
AO Slávia ŽU Žilina
Weis
Peter
ŠK Saker
Zabojnik
Jozef
Zilina
Zacharová
Monika
Eleven Run Team
Záchenský
Jakub
CyS-Akadémia P.Sagana
Začko
Štefan
Rosina
Záhorec
Lukáš
BERNOHY.sk
Zánický
Pavol
Cyklistická tour
Zaťková
Marianna
Svederník
Zauška
Dávid
LK Reflex
Zelinová
Mária
Varín
Zelník
Roman
Žilina
Žiak
Ján
Varin
Zimenová
Katarína
MK Rajec
Zrebný
Kristián
Žilina
Zvrškovec
Radoslav
Žilina
Zwyrtek
Patrik
Čadca

priezvisko
meno
klub
Adam
Eduard
Vranov nad Topľou
Adamčíková
Zuzana
Rosina
Almáši
Marian
AK Veterán Bratislava
Bača
Milan
AK Strečno
Bacíková
Jana
Kysucké Nové Mesto
Bajtoš
Erik
Teryho chata
Balcár
Samuel
Utekáči
Bálint
Vojto
Žilina
Baltovič
Peter
Košice
Bartoš
Eduard
Descartians
Bednár
Tadeáš
Žilina
Bednáriková
Dana
Žilina
Beliansky
Stanislav
Štiavnik
Beno
Dusan
Hrabicov
Beňova
Maria
Prochot
Bernášek
Karol
Žilina
Bičanová
Margaréta
Žilina
Bielik
Ivan
405 oppr Martin
Blaha
Martin
BLAHA DENT
Blaško
Ján
Dva slimáčiky
Bolek
Andrej
Mútne
Boťanský
Pavol
Dubnica nad Váhom
Brcková
Ivana
Martin
Brtko
Tobiáš
Ružomberok
Brtko
Miroslav
Likavka
Bruk
David
behshop.sk
Budzel
Ivan
BigHeroes
Burkert
Marcel
The Buldogs. Bratislava
Byrtusová
Karolína
Raková
Čerňanský
Rastislav
Žilina
Cesnek
Tadeáš
CyS-Akadémia P.Sagana
Cesnek
Martin
CyS-Akadémia P.Sagana
Chalupka
Miroslav
Dive svine racing team
Chrenková
Barbara
Jogging klub Dubnica
Danka
Richard
Ilava
Debnárik
Marek
Ružomberok
Drga
Adam
Finančné centrum a.s.
Dudiak
Marek
Extrém Maratón Oščadnica
Ďurajka
Jozef
Stropkov
Džupaj
Michal
emTeam
Fáček
Miroslav
Petřvald
Farrugia
Luke
Evolve Endurance Club
Ferancik
Štefan
Zázrivá
Florovič
Ľuboš
Žiar nad Hronom
Fronko
Marcel
Martin
Furáková
Iveta
Svetielko nádeje Zvolen
Ganobčík
Tomáš
Ružomberok
Garcia Estrada
Omar
Zilina
Gardian
Lukáš
CyS-Akadémia P.Sagana
Gazdarica
Andrej
Koruna a Doboška
Gembela
Michal
Žilina
Gerecová
Katarína
Dva slimáčiky
Goliaš
Dušan
Jaklovce
Gondová
Marcela
Kremnica
Grendár
Peter
KBL ŠKP Martin
Hajdúch
Martin
CyS-Akadémia P.Sagana
Hajtmansky
Ivan
ŠKP Martin
Hanečáková
Anna
Žilina
Hanulík
Tomáš
Žilina
Hanus
Miroslav
Martin
Hartig
David
Burik Running Team
Hatala
Martin
Klub nenapraviteľných optimistov
Hatalová
Lucia
Klub nenapravitelnych optimistov
Hausnerová
Liliana
Žilina
Havlík
Ján
Žilina
Heglas
Ladislav
Alenkina druzina
Heglas
Dávid
Raková
Hertl
Milan
BK Svinná
Hodas
Juraj
Balkansambel
Hoferica
Adam
CyS-Akadémia P.Sagana
Hošek
Ján
MaguraRun
Hošeková
Lenka
MaguraRun
Hosmajová
Jana
RomiRun
Hričovec
Martin
Žilina
Hruška
Matej
CyS-Akadémia P.Sagana
Hulala
Dávid
CyS-Akadémia P.Sagana
Ilavský
Peter
Champion club Dubnica nad Vahom
Janáčik
Emil
Schaeffler Kysuce
Jančiga
Michal
Zilina
Janík
Vladimír
Klub Bežcov a Priateľov Športu Púchov
Jaroš
Tomáš
Café Racers
Káčerik
Tibor
Bratislava
Kadúc
Martin
CyS-Akadémia P.Sagana
Kalina
Rastislav
MK Rajec
Kandráč
Ján
Nová Dubnica
Kapasny
Juraj
Imperium
Kapasny
Martin
Imperium
Kardoš
Peter
Maratón klub Rajec
Kardoš
Róbert
Žilina
Kasaj
Peter
Teplička nad Váhom
Kasman
Peter
Triatlon Team Nereus
Kaštier
Vladimír
BS Tatran Turany
Kéri
Pavol
Rozbeháme LM
Kincel
Pavol
bsTatranTurany
Kiš
Milan
Kysucké Nové Mesto
Kolba
Marek
Žilina
Kolenčík
Michal
Moravské Lieskové
Kollár
Richard
Žilina
Košťan
Pavol
Triatlon Nereus Zilina
Kostelanský
Radoslav
Považská Bystrica
Kotus
Marek
Žilina
Kovár
Ľubomír
Brezová pod Bradlom
Krajči
Tomas
Kremnica
Kramár
Peter
Turčianska Štiavnička
Krupka
Juraj
Ochodnica
Kubala
Patrik
Martin
Kubík
Michal
KPHC Turčianske Teplice
Kubík
Matej
PRO Žilina, IČ SAZ
Kubirita
Ján
ZA
Kulich
Stanislav
Čadca
Kurať
Tomáš
KPŠ Nereus Žilina
Kurejová
Martina
Slávia ŽU
Kurjak
Matúš
Žilina, Karpatská
Kuzmová
Janka
Maratón klub Rajec
Kycerka
Jakub
Žilina
Labuda
Michal
CyS-Akadémia P.Sagana
Lacko
Peter
Klub Bežcov a Priateľov Športu Púchov
Lalinský
Milan
Žilina
Lednický
Juraj
LEDNICKÉ KONE
Lendvay
Ivan
Klub nenepraviteľných optimistov
Letko
Miroslav
Trenčianske Stankovce
Levko
Tomáš
Bytča
Lietava
Dominik
Vrútky
Litvik
Ján
Žilina
Luhová
Adriana
One media
MACEJÁKOVÁ
Soňa
Priatelia behu ležerrneho
Machlica
Peter
Žilina
Madaj
Šimon
CyS-Akadémia P.Sagana
Madigar
Matthias
Kysucké Nové Mesto
Majtan
Milan
Podmanotim SMX
Malejčík
Jozef
Jenkovce
Malíček
Ľubomír
Žilina
Malíčková
Anna
Žilina
Mamatej
Boris
ŠKP Martin
Martinec
Marek
Žilina
Matušík
Marián
MMGold Žilina
Melo
Matej
Scheidt & Bachmann
Michalina
Marian
Hamburgerove deti
Mikula
Michal
AK Čadca
Minárik
Ján
Rašov
Minarovič
Matej
BH-MARATON.BIKE
Mintál
Miroslav
Žilina
Mintál
Tomáš
Žilina
Mišovie
Marian
Mojš
Mojak
Marek
Jablunkov
Moskáľ
Tomáš
Zilina
Mrázek
Branislav
Martin
Muráň
Pavel
Žilina
Muroňová
Alexandra
RunGoPorubA
myslovič
patrik
Žilina
Ochodničan
Miroslav
BK JG Zilina
Ondrúšek
Pavol
Kysucký Lieskovec
Ondrúšková
Ema
Kysucký Lieskovec
Onofrej
Erik
O5 Bežecký klub Furča Košice
Oravec
Peter
Trixbike Žilina
Oravec
Matej
Žilina
Oravec
Dušan
Kaktus bike team
Oravec st.
Dušan
The Buldogs. Bratislava
Orlovsky
Kristian
Martin
Panik
Vladimír
KRTKO Team Trstená
Papranec
Miroslav
Zádubnie
Paulínyová
Katarína
AK ZŤS Martin
Pavlásek
Pavel
COPLAS
Pekarová
Viktória
Žilina
Penciak
Emil
Partizán Vrícko
Petrek
Jaroslav
Košice
Piala
Ján
Maratón klub Rajec
Pinteš
Patrik
CyS-Akadémia P.Sagana
Pirošík
Matej
Fatranci
Pivarčiová
Marcela
Bartošová Lehôtka
Poliak
Juraj
Žilina
Poloncova
Erika
Martin
Prívarová
Radka
Kysucké Nové Mesto
Raffayová
Svetlana
AK Senica
Ramos Pérez
Veronica
Fast&Furios Gang
Rechtorík
Peter
Varín
Rehm
Sláva
Žilina
Řiháková Kojtalová
Michaela
Eleven Run Team
Rosina
Roman
Nosice
Rudinský
Mário
STG Nové Zámky
Rudnansky
Maxim
Cyklisticka tour
Rybár
ján
ŠK - Floryb
Sagan
Juraj
Zilina
Šályová
Darina
Žiar nad Hronom
Samaj
Marian
Zilina
Schmidt
Robert
TKR Ružomberok
sebestian
sylvia
BKJG ZILINA
sebestian
patrik
BKJG ZILINA
Selapugin
Grigori
Nova Dubnica
Šelapugina
Oľga
Nova Dubnica
Ševčíková
Zuzana
Klub nenapraviteľných optimistov
Šichta
Jakub
Cyklistická Tour
Šichtová
Miriam
Cyklistická tour
Simon
Alexander
ŽKV - Žilina
Šišjak
Ľuboš
Žilina
Sivčák
Branislav
Trenčín
Sivčáková
Jasmina
Trenčín
Sivoková
Lenka
Žilina
Skuhra
Adam
Žilina
Šlapka
Anton
Zborov nad Bystricou
Slavkovsky
Tomas
AK Vydrnik
Smák
František
Gbeľany
Sopóci
Ľuboš
TURIEC.RUN
Štoderová
Katarína
emProject
Strananek
Jozef
Maratón klub Rajec
Švajda
Gabriel
Ac Nové Zámky
Švec
Peter
Lietavská Lúčka
Sztymon
Pavel
Petřvald
Tabak
Milan
AC UNIZA Žilina
Takáč
Zdenko
Žilina
Tehlárová
Vladimíra
Jarok
Tichý
Dušan
Žilina
Tichý
Peter
AO TJ Slávia STU Bratislava
Töröttö
Michal
Utekači
Trizuljak
Peter
Horný Hričov
Trnka
Michal
Rosina
Turček
Adam
CyS-Akadémia P.Sagana
Týlová
Dominika
USK Praha
Uhlár
Miroslav
Vrbany
Vacko
Jakub
Žilina
Valach
Michal
Lietavská Lúčka
VALOCKA
Milan
Uni-y_be-c Zvolen
Valovič
Miloš
Mojzesovo
Virdzekova
Viera
Triglav Gym, Kysucké Nové Mesto
Vnuk
Peter
Krasňany
Vojtek
Radoslav
Zilina
Zanicky
Jakub
Cyklistická Tour
Zaťko
Dominik
Running motivation
Zaťko
Marian
SámZaSeba
Zubo
Daniel
Jogging klub Dubnica
Zvrškovec
Michal
Bratislava

priezvisko
meno
klub
Šefčík
Marek
BERNOHY.sk
Belianský
Anton
AK Baník Prievidza
Blahušiak
Martin
Martin
Černák
Martin
Utekáči
Detvaj
Martin
Novozámocká bežecká komunita
ĎURIGA
Stanislav
Trenčín
Ďurta
Tomáš
Šk Achilles
Dvorský
Peter
Ultramotivation
Findra
Stanislav
Jonkcers
Gomola
Jozef
JK Vrstvy run
Hamšík
Pavol
Klub priateľov športu Lúky
Horvát
Jozef
Ultramotivation
Ilavský
Miroslav
Jogging klub Dubnica n/V
jagelka
jozef
Zubrohlava MK TVRDOžíN
Jakubec
Michal
Wanderer
Jančo
Anton
Svet dveri
Jankola
Ján
Trstená
Jorníček
Petr
Ostrava
Kolena
Michal
KBL ŠĶP Martin
Kormanec
Vladimír
Tatran Krásno nad Kysucou
Krajči
Miroslav
Žiar nad Hronom
Kralik
Milan
Strečno
Krikl
Pavel
CK Slovan Moravská Třebová
Kriklová
Alena
Jaroměřice
Kyselica
Miroslav
BERNOHY. sk
Lapos
Norbert
STG Nové Zámky
Lecký
Peter
Zažiť
Lešták
Peter
JAMES Bratislava
Lozinak
Martin
Prievidza
Luhový
Marcel
Pečená krkovička Nosice
Luksza
Radek
MK Seitl Ostrava
Maták
Andrej
Cykloklub Kysuce
Mizera
Pavol
Svet Dverí
Mokrý
Martin
Prievidzké ľadové medvede
Ondráš
Peter
Rezké korytnačky
Ondruš
Milan
Žilina
Oravcová
Vanda
Magura run, TJ Magla, Slovak Ultra Trail team
Oravec
Matej
TJ Magla, TRIXBike, Slovak Ultra Trail team, Magura run
Pachtová
Iva
ostrava
Pavlacký
Jaroslav
Trenčianske Teplice
Pavuk
Marian
PavúčikSport Team
Pekár
Martin
AK Baník Prievidza
Petreje
Martin
Dolné Naštice
Petrikovič
Roman
MK Tvrdošín
Píšová
Monika
AK Baník Prievidza
Podolák
Roman
Trenčín
Polák
Dušan
Pitelovskí bežci
Poláková
Barbora
Nové Zámky
Raffay
Ivan
AK Senica
Rečková
Lucie
Luidža
Rodina
Ivan
GoRunPorubA
Rusnáková
Beáta
Ultramotivation
Rybár
Marián
STG Nové Zámky
Seidlova
Eva
AK Tlmače
SIMON
Alexander
DS Žilina
Šintál
Juraj
BERNOHY.sk
Skorčík
Jano
Cykloklub Turzovka
Sliviak
Štefan
Žilina
Slivka
Milan
Hory Kysúc
Šmárik
Milan
Žilina
Smolár
Július
MK Tatran Sp.Nová Ves
Srnánek
Rastislav
ŠK Triatlon Pezinok
Šuška
Peter
KKM Čadca
Svozil
Libor
MK Seitl Ostrava
Taraba
Matej
AK Strečno
Thomka
Ľuboš
KBL ŠKP Martin
Trusko
Vladimír
Nitra
Valošek
Miroslav
MK Seitl Ostrava
Vanáková
Dominika
Maratón klub Rajec

priezvisko
meno
klub
Albrecht
Pavol
Plte Strečno
Hajdúchová
Zuzana
Otužilci a zimní plavci z Podhradského mora
Hlavinka
Michal
Tučniaky Žilina
jezova
jitka
Trenčín
Klinčúch
Roman
Otužilci a zimní plavci z Podhradského mora, Považská Bystrica
Mičák
Jozef
Tučniaky Žilina
Panisová
Katka
Tučniaky Žilina
Plaštiaková
Marta
Tučniaky Žilina
Plšková
Zuzana
Otužilci a zimný plavci Trenčianské tuleňe
Rizman
Ivor
Tučniaky Žilina
Skácel
Milan
Tučniaky Žilina
Sobota
Milan
Žilina
Sopko
Dominik
Martin
Švantnerová
Zdeňka
Otužilci a zimní plavci Trenčianske tulene
Židuljaková
Emília
Tučniaky Žilina