Mesto Žilina – Šport a iné športové aktivity

Šport, škol. športová liga, športové aktivity

aug

02

Prihlasovanie na futbalový turnaj Sever proti Juhu


Pozývame Vás na 5. ročník futbalového podujatia Sever proti Juhu alebo Žilinčania sa bavia futbalom, ktorý sa uskutoční 5 až 7. septembra opäť na námestí Andreja Hlinku.

Tento rok si môžete vyskúšať futbal na piesku (4+1 hráč) nakoľko víkend pred akciou poriadame na námestí aj beachvolejbalový turnaj.

Verím, že aj futbal na piesku(sprchovanie od piesku po zápase zabezpečené) Vás zaujme a prídete tak ako  minulý rok na turnaj, ktorého stav SEVER-JUH je 2:2.

Prihlášky príjmame do 31. augusta 2012, rozlosovanie bude zverejnené 3. septembra.

Škola, klub, organizácia uvedie adresu pôsobenia a partie adresu, kde má trvalý pobyt väčšina družstva (mestská časť), prípadne kde býva kapitán družstva a to kvôli rozdeleniu SEVER/JUH,
Organizátor si vyhradzuje právo družstvu určiť čas, ktorý nezodpovedá ich žiadosti (pri veľkom počte družstiev určitý čas).

Prihlasovací formulár pre úrady, firmy, partie, podnikateľov – 2012

Prihlasovací formulár pre školy – 2012

18 komentárov

   • Dobrý deň admin,
    nakoľko neviem nikde nájsť žiadne kontaktné údaje na organizátorov turnaja, prosím posuňte ďalej kompetentnej osobe môj odkaz: odhlasujem týmto družstvo Pizza Boys z turnaja Sever proti Juhu 2012 z dôvodu nezáujmu spoluhráčov hrať tento rok na turnaji. Na náš zápas by sme sa nemohli dostaviť s požadovaným počtom hráčov a tým pádom na zápas ani nastúpiť, preto ak sa ešte dá, môžete náš tím nahradiť v rozpise zápaosv iným tímom, ktorý má záujem hrať. Za prípadné komplikácie sa v mene tímu ospravedlňujem, v prípade potreby ma môžete kontaktovať na uvedenej mailovej adrese.
    vedúci tímu Pizza Boys

 • Chcem sa spýtať, asi 2 dni dozadu som prihlasoval družstvo a ešte ho nevidím v zozname prihlásených družstiev 🙂 chcem sa spýtať ako často to aktualizujete 🙂 Vďaka 🙂

 • prečo ste to dali na piesok ?? nikto tam vám nebude hrať,každý kto to hrával sever proti juhu každý rok sa nám to páčiť nebude a neprídeme ,ľudia budu len nadávať

  • V prvom rade sme mali problém z prenájmom mantinelov a trávy. Nakoľko sa na prelome augusta/septembra pripravuje volejbalový turnaj na piesku, rozhodli sme sa, že akcie spojíme. Verím, že akcia dopadne k spokojnosti účastníkov.

  • Možno, že nikto nepríde. Ale podľa mojich informácií sa aj tohtoročnej akcie plánuje zúčastniť veľa družstiev. Uvidíme ako prebehne tohtoročný turnaj a až potom budeme hodnotiť, či tohtoročný presun na piesok bola správna voľba.
   No každý kto už na piesku hral vie, že je to „dobrá makačka“. 🙂

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.