Mesto Žilina – Šport a iné športové aktivity

Šport, škol. športová liga, športové aktivity

feb

09

Presvedčivá výhra vo finále priniesla Vlkom JOJ Slovenský pohár


HC Grotto Prešov – Vlci Žilina 1:6 (0:1, 1:4, 0:1)

Góly a asistencie: 30. Michnáč (Rajnoha) – 4. Safaraleev (Šmida, Vybiral), 22. Cíger (Koyš), 33. Drtina (Koyš, Vybiral), 36. Cíger (Drtina, Koyš), 40. Drtina (Cíger, Markovič), 48. Petráš (Jakubík, Drtina). Rozhodovali: Rojík, Konc ml., Staššák, Knižka. Vylúčenia: 5-7.

HC GROTTO PREŠOV: Petrík (22. Bespalov, 41. Petrík) – F. Fekiač, Rajnoha, Turan, Glazkov, Lalík, Jendroľ, Bakala – Welychka, Vas, Sýkora, Charbonneau, Čacho, Michnáč, Žilka, V. Fekiač, Šimun, P. Halama, Valent, Nauš.

VLCI ŽILINA: Škorvánek – Petran, Nahálka, Drtina, Jakubík, Hudec, Pišoja, Kocúr, Myšiak – Petráš, M. Halama, Macek, Vybiral, Šmida, Safaraleev, Koyš, Markovič, Cíger, Lopušan, Skladaný, Rehák.

V úvode finálového stretnutia JOJ Slovenského pohára sme sa síce spočiatku bránili ofenzíve súpera, skóre sme však v štvrtej minúte zásluhou Igora Safaraleeva otvorili skóre my. V 22. minúte Jakub Cíger zvýšil na 0:2 a hoci v polovici duelu domáci zásluhou Alberta Michnáča znížili, z pohľadu gólov to z ich strany bolo všetko. Dva finálové góly vsietil Jakub Cíger, rovnako aj kapitán Marek Drtina. Skóre na konečných 1:6 uzavrel Šimon Petráš. Držiteľmi putovného pohára i trofeje pre víťaza JOJ Slovenského pohára sa tak v roku 2022 stávajú Vlci Žilina.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.